0

0

O nas

Witamy w naszym ekologicznym sklepie produktów i wyrobów w pełni biodegadowalnych. Firma Polleaf, która jest prekursorem zbioru sklepów promujących zdrowe i świadome zakupy produktów wolnych od plastiku, zachęca Was do zakupów. Kupując nasze produkty macie możliwość razem z  nami realizować założenia ekologiczne oraz wspierać poprawę jakości środowiska. Jako zespół entuzjastycznie zakręconych ludzi wdrażamy nowe produkty w oparciu o naturalne i często zapomniane materiały. Nasze wyroby są wolne od plastiku i pochodzą od sprawdzonych dostawców. Zależy nam na utrwalaniu świadomości ekologicznej i wprowadzaniu kultury zakupów świadomych. Cały nasz asortyment jest w pełni biodegradowalny od produktu aż po opakowania. Wolny od plastiku.

Zestawy imprezowe

Naczynia i sztućce

Dodatki piknikowe

Pracujemy z najlepszymi z najlepszych

Materiały i komponenty do naszych produktów posiadają metrykę produkcyjną, a dodatkowo są wielokrotnie sprawdzane. Obowiązkiem każdego naszego Partnera biznesowego jest legitymizacja i certyfikacja towaru. Kontrola jakości półproduktów pozwala nam na produkcję tylko spełniających normy i założenia ekologiczne wyrobów. Przedstawiając szeroką gamę pomysłów chcemy mieć pewność, że posłużą one Wam bez obaw i będą spełniały najskrytsze oczekiwania. Ekologia i dbałość o środowisko to także przemyślane procesy technologiczne cechujące się olbrzymim nakładem czasu na naukę oraz procesy poznawcze. My i nasi współpracownicy z optymizmem patrzymy w przyszłość środowiska. Głęboko wierzymy w szybki rozwój trendów ekologicznych.

Jesteśmy dla Was i Waszych potrzeb

Produkcja zazwyczaj zaczyna się od pomysłu i wsłuchania się w potrzeby otoczenia. Dla nas Wy jesteście pomysłodawcami i to dla Was tworzymy ciekawe produkty, które są potrzebne i funkcjonalne. Słuchając naszych klientów odpowiadamy na potrzeby, a projektując łączymy przydatne z pożytecznym. Efektem tego jest dopracowany projekt wspierany ekologicznym założeniem dobra dla planety i taki, który po spełnieniu swojej funkcji będzie mógł zasilić środowisko swoimi wartościami naturalnymi. Tylko w 100% biodegradowalne materiały i wyroby są dzięki temu w Waszych rękach i do Waszej dyspozycji. Cieszymy się, że jesteście tak kreatywni i dziękujemy, że dzielicie się z nami pomysłami.

Co dalej z ekologią, jaka czeka nas przyszłość

Wszystko czego uczymy można ująć w dwóch słowach – nie szkodzić! Nie szkodzić sobie samemu, nie szkodzić środowisku, nie szkodzić innym! Naszym celem jest budowanie świadomości ekologicznej. Każde nasze działanie opieramy o naukę i staranność docierania do wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, że los naszej planety ważny jest zarówno dziś jak i w przyszłości. Mamy nadzieję, że nawet małe działania każdego z nas przyczynią się do poprawy stanu przyrody, czystości wód oraz powietrza.

Zestawy imprezowe

Naczynia i sztućce

Dodatki piknikowe

Zapraszamy
do zakupu

Kontakt

735 222 122

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa